Apartmány Villa Plava, Neum (B&H)

Vážení hosté,Je nám velkým potěšením, že jste navštívili naše webové stránky a rádi bychom vás pozdravili a děkujeme, že jste si našli čas a seznámili se s turistickou nabídkou naší Villa Plava a našeho Neum.
di bychom vám poskytli informace o našich apartmánech ve Villa Plava, stejně jako o našem krásném Neumu. Doufáme, že nás brzy navštívíte a užijete si dovolenou obklopenou klidem a krásou Neum, ale i okolních míst. Na těchto stránkách se dozvíte vše, co vás zajímá, o nás, našich apartmánech a městě Neum, a provedete rezervaci apartmánu.Ve Villa Plava budete se svou rodinou nebo přáteli srdečně přivítáni a přivítáni a my se budeme snažit, abyste naši Villa Plava cítili jako svůj domov na zasloužené dovolené.
Villa Plava je malá rodinná vila, nedávno postavená, se zabezpečenou garáží nebo parkovacími místy pro auta. Nachází se na klidném a atraktivním místě, jen 20 m od nejkrásnější pláže a na začátku promenády.

Villa Plava nabízí ubytování v apartmánech pro 4 nebo 5 osob a ve studiích pro 2 nebo 3 osoby, společnou terasu s grilem a výhledem na moře, pod terasou je obchod a pekárna, a tak jsme naši nabídku dokončili.
Villa Plava vám poskytne příjemný pobyt ve svých krásných prostorách, což potvrzuje návrat našich starých hostů po celá léta v řadě.
Odpočiňte si a přidejte se k nám v přátelském prostředí Villa Plava.

Photos, descriptions, prices ….
( Apartmány ubytování od majitele | KekAdria) …

Web vlastníka…

villa-plava


Dotaz s majitelem: