Apartmány Mirjana, Umag, Croatia

Apartmány Miri se nacházejí v malé istrijské obci Zambratija, 4,5 km od Umagu. Hosté mají přístup na velkou zahradu s bujnou vegetací a roubem. Plaza Villa Roseta je vzdálená 250 metrů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Všechny apartmány nebo studia mají LCD TV se satelitním příjmem a kuchyňský kout. Některé ubytovací jednotky mají zařízený balkon s výhledem na moře. V hotelu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Prostorný olivový háj je vzdálen 200 metrů od bytu Miri. Hosté si mohou stolovat a koupit místní istrijské víno v několika vinných sklípkách v obci. V nedalekých restauracích najdete speciality z istrijských lanýžů. Písečná pláž Zambratija a nudistická pláž jsou vzdáleny 10 minut chůze. Golfové hřiště je vzdálené 3 km a jezdecká škola se nachází 1 km od apartmánu. Autobusové nádraží Umag se nachází 4,5 km od hotelu. Letiště Pula a Terst je vzdáleno 100 km.
Ubytování v soukromí Apartmány Mirjana, Zambratija, Umag, soukromé apartmány, ubytování, Chorvatsko. Levné ubytování, apartmány prímo od majitele,

Photos, descriptions, prices ….
( Apartmány ubytování od majitele | KekAdria) …

Web vlastníka…

mirjana-apartmanok-u


Dotaz s majitelem: