Apartmány Ivop, Živogošće, Croatia

Ap-1 (2/0)
Typ ubytování „Apartmán 1“ nabízí úplné pohodlí pro dvě osoby. Dvoupokojový apartmán s výhledem na moře se skládá z pokoje, kuchyňského koutu, sprchy a toalety a balkonu s nádherným výhledem na moře a nedaleké ostrovní souostroví. Apartmán je klimatizovaný a má LCD TV se satelitním příjmem. Před domem je parkovací místo pro vaše vozidlo. Klidné prostředí zaručuje příjemnou dovolenou, ale centrum Živogošće je jen pár minut chůze od hotelu, stejně jako nedaleká pláž.
Ap-2 (2 + 2)
Dvouložnicový apartmán s možností přistýlky, pokud je to potřeba, poskytuje dostatek prostoru a vysokou úroveň vybavení: klimatizace, LCD TV se satelitním přijímačem, kuchyňský kout, sprcha a WC a parkovací místo před Dům. K dispozici je také balkon s výhledem na moře a zahradní nábytek, kde stín rančů s palmami obklopuje zážitek ze středomořské dovolené.
Ap-3 (4/0)
Byt je klimatizovaný, vybavený TV a satelitním přijímačem, dvěma sprchami a toaletami, dvěma pokoji, prostornou kuchyní a jídelním stolem a má prostornou terasu. Tento apartmán se dvěma ložnicemi se může ubytovat čtyři osoby a nabízí dostatek prostoru. Před domem je parkovací místo pro vaše vozidlo.

Ap-4 (2 + 1)
Apartmán pro dvě osoby s možností přistýlky (2 + 1), v případě potřeby, splní všechny vaše potřeby. Příjemný interiér a prostorná terasa s výhledem na moře, klimatizace, satelitní TV, sprcha a WC a kuchyňský kout jsou hlavními přednosti tohoto typu ubytování. Stejně jako u všech ostatních bytů je pro vaše vozidlo k dispozici parkovací místo.
Ap-5 (4 + 0)
Tento pohodlný apartmán pro čtyři osoby kombinuje dva pokoje, dva balkony, kuchyň a dvě sprchy a toalety. Je klimatizovaný a má satelitní TV v každém pokoji. Krásný výhled na moře vás zanechá dech a stráví příjemné chvíle relaxace na balkoně. Chodba prochází bytem a spojuje byty 5 a 6. Parkovací místo je zahrnuto v ceně bytu.
Ap-6 (2 + 1)
Velmi prostorný apartmán pro dvě osoby s možností přistýlky. Skládá se z pokoje, kuchyně / jídelny, sprchy a WC a balkonu s výhledem na moře. Je klimatizovaný a vybaven satelitní televizí. Je to velmi atraktivní volba pro rodinu s dítětem. Parkovací místo je zajištěno před domem. Centrum Živogošće je jen pár minut chůze od hotelu.

 

Photos, descriptions, prices ….
( Apartmány ubytování od majitele | KekAdria) …

Web vlastníka…

ivop-apartmanok


Dotaz s majitelem: